Jump to content

poziv na obnovu postupka


Delta70

Preporučene objave

pozdrav.dobio sam poziv za komisjiu hzmo-a,u kojem pise ovako:sve po izabranom lijecniku opce prakse ovjerene preslike medicinske dokumentacije od dana pisanja prijedloga za ocjenu radne sposobnosti.inace sam u prof.mirovini 30-70,idem na obnovu postupka,tocno dvije godine od prvog vjestacenja,da se vratim na pitanje,dali to znaci da donesem preslike od datuma kada sam bio na proslom vjestacenju :misli::misli::misli: .pozdrav i hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

buda1965 je napisao:

odgovor je DA.najbolje ponesi svu liječničku dokumentaciju i rješenja.nikad se nezna što će ti tražiti. ;-)

 

ja sam bio prije tri tjedna i tražio mi je medicinsku dokumentaciju ovjerene preslike kod mog lječnika opće prakse i orginale na uvid te rešenje o hrv. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moje osobno iskustvo:prije nekih godinu dana bio na obnovi postupka.1.stupanjska digla 20% u korist rata da bi 2.stupanjska vratila na isto.ulozio zalbu koja nije uvazena,na tuzbu sam odustao.sacekat cu koju god. dana,skupit dodatnu dokumentaciju,i naravno ako budem jos u stanju :neznam: obnovit cu postupak zbog pogorsanja bolesti(PTSP)pa kako bude.nedam im vse ni lipice lijepe nase...ko ih :seks:

cini se da nam nema druge...drz te se ljudi

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija