Jump to content

pomozite!!!!!!!!!!


anonimno

Preporučene objave

MOLIM VAS AKO NETKO IMA SKRIPTU A POLOŽIO JE DA MI JE POŠALJE NA MAIL marija.felja@zg.htnet.hr inače imam ispit za dva tjedna učim po knjizi ali voljela bih si još malo pomoć jer ne smijem past s obzirom na to da mi u 12 mj.ističe rok. i ako netko ima kakva pitanja iz posebnog dijela za ekonomsku struku molim vas

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ispravite si na blogu ove podatke:

 

25. Državni stručni ispit? Državni stručni ispit polaže se pred državnom ispitnom komisijom koja se ustrojava pri ministarstvu nadležnom za poslove državne uprave. (ministarstvo pravosuđa i uprave).

 

državna ispitna komisija ustrojena je pri središnjem državnom tijelu nadležnom za poslove državne uprave odnosno pri Središnjem državnom uredu za upravu

 

dalje:

 

"Program općeg dijela nadležan je za pojedino upravno područje." ova rečenica nema smisla

 

Naime - Program općeg dijela ispita donosi čelnik središnjeg državnog tijela za poslove uprave, a program posebnog dijela donosi čelnik resornog državnog tijela u određenom upravnom području.

 

dalje,

Troškovi polaganja državnog ispita terete državno tijelo.

 

Samo troškove prvog polaganja i prvog popravka snosi državno tijelo, sve ostalo snosi službenik sam.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

7. Natječaj za prijam u državnu službu?

Odluku o raspisivanju dostaviti Ministarstvu financija i Min. opće uprave (15 dana za očitovanje) jer se radno mjesto ne smije popuniti ako nisu osigurana proračunska sredstva ili mjesto nije propisano pravilnikom.

 

Odluka se dostavlja Min. financija radi provjere postoje li proračunska sredstva

i Središnjem državnom uredu za upravu radi provjere da li je mjesto propisano pravilnikom i da li postoje na raspolaganju osobe koje udovoljavaju uvjetima iz natječaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija