Jump to content

što sa dionicama...


caly

Preporučene objave

Dakle, moja majka posjeduje cca 200 dionica firme koja kao takva pod tim nazivom više ne postoji, nego je udružena sa drugom te postaje d.O.o. U međuvremenu je bila ponuda za otkup dionica, ali budući da je bila smješna cifra, te dionice nismo prodali i od toga je prošlo već nekoliko godina. Da li time imamo udio u vlasništvu firme koja je "preuzela" firmu čije imamo dionice? :-?

Nadam se da ste shvatili pitanje :-D

Kome da se uopće obratim po tom pitanju? Bedasto mi je vlasniku, jer će me otpuhat samo tako :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nova firma nije d.d. nego d.O.o. tako da te dionice kao takve ne predstavljaju više ništa. Na burzi su bile do 2005. g.

Nije problem kontaktirati i samog vlasnika firme koja ju je preuzela, ali budući da se ja apsolutno ništa ne kužim u to, čovjek mi može napričati Ezopove basne što se mene tiče :-?

Zanima me da li postoji neka institucija gdje se može o tome raspitati, netko nepristran? :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija