Jump to content

Vožnja pod utjecajem alkohola XXX


Lemi

Preporučene objave

Postovanje!!!!

Imam 25 godina.Evo prije dva mjeseca,rutinska kontrola,napuhal 1,4 kazna 2000 kuna + 300 kuna nekih troskova....sve mi je jasno,kriv sam osim izrecene zastitne mjere upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od 9,DEVET MJESECI?????Prekrsajni zakon, clanak 58.

Sam policajac mi je rekal da mi je to 3 mjeseca i dva soma...frend mi je napuhal 1,7 i dobil je 6 mjeseci.Dali se radi o greski ili...???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Puno Vam hvala na brzom odgovoru!!!!

Zbog lose materijalne situacije mogu, jer imam status studenta, ne radim, placam skolarinu...itd.

 

Sad ne znam kako postupit po pitanju eventualnog smanjenja ili ukidanja??

 

Danas je tek stiglo pa cu uspit skupit i dokumentaciju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

novčanu kaznu od suda traži na rate, a zaštitnu mjeru traži smanjenje jer ti je prvi puta (vjerojatno), prikupi medicinsku dokumnetaciju od mame, bake, tate i reci da živim s nekim od njih i da često ih voziš u bolnicu na terapije i sl. Ili još bolje, nađi prijatelja koji će reći da je mu je pozlilo na fešti (na kojoj si bio i ti) i da g nitko nije imao odvesti u bolnicu već samo ti, a tebi namjera nije bila voziti (obzirom da si popio i mislio si čekati jutro kada ćeš se otrijezniti), ali uslijed krajnje nužde si ti morao ućiniti - napraviti manje zlo od onoga što je prijetilo.

Pozdrav. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija