Jump to content

komisija


ze_ki

Preporučene objave

slušala sam brežanski u 4 mj. nemam riječi stvarno je super kao ispitivač , pitam se jel itko kod nje pao, mislim da ne..... pita dosta pitanja ali ne ide u detalje...

s obzirom da je presuda bila o nakandi štete pitala je naknadu štete..... s tim je prvo počela .....

ona doista nije nikakav problem dovoljno je jednom proći po njenim pitanjima i to je to....

da je bar meni u komisiji .........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slušala sam i jesenkovića, najbolje kažu držat se njegovih pitanja ali njemu je bitno da se kaže što je u zakonu propisano ... kako je u zakonu citirano tako je najbolje i naučit i odgovorit, pa nema ti ni koje podpitanje postavit...... inače taj dan kad sam ga slušala oboje kandidata su prošli iako je nešto u sebi mrmljao, a obiteljsko klasična pitanja objavljena na forumu

ali gpp svakako kako je u zakonu citirano inače nije njemu to to...

 

zaboravila sma još reć za brežanski glede trgovačkoga.... klasična pitanja s legalisa ali bez ulaženja u neke detalje , doista je ok...nemam riječi pohvale

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija