Jump to content

bez kategorija


lipi

Preporučene objave

prije par dana sretnem prijatelja s kojim sam radio te bili zajedno po ratištima ,zajedno dobili otkaz od komunista 2001 god višak u policiji!!!!!!!

ja sam na sreću poslušao druge prijatelje da ganjam mirovinu i uspio sam !! a moj prijatelj nije tio poslušati savjete drugih nego je nastavio raditi kod privatnika!!

i sada se razbolio i ganja mirovinu ( doša đava po svoje)

kod privatnika dobio otkaz ,i ode on na mirovinski i naravno šta drugo ODBILI su ga te ga poslali u šaringradsku na pregled isti mu oduzeli sve kategorije vozačke naravno ,

(A-B-C-E ...) razlog PTSP, i pta on mene šta sada da radim, mora se dalje lječiti mora ganjati papire , a ne može bez auta nigdje, a ja njemu a lipo sam ti govorio a nisi tio slušati!!!!

a ja vas pitam kako da pomognemo našem branitelju dragovoljcu 1991???????? :palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neznam na koju su mu foru oduzeli sve kategorije, evo moj primjer:

-bio sam djelatnik u MORH-u

-nareddnik

-po civilnom zanimanju vozač m/v

-kada su mi papiri išli kod gos.T... traženo je da predam potvrdu o sposobnosti za upravljanje m/v gdje mi je liječnik medicine rada napisao pošto bolujem od PTSP-a da nisam sposoban za vozača m/v (profesionalnog) te su mi uzeli c kategoriju a B mi je naravno ostala, a što se je dogodilo kod tvoga prijatelja to je upitno, jer ako je po zanimanju vozač m/v uzimaju c,e kategorije ali B ostaje tako je barem bio do sada slučaj bar za one za koje ja znam i za koje sam ovdje čitao to je nešto čudno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kompa je napisao:

cagart je napisao:

Mrljo isto je bilo i kod mene,profes.kategorije odlepršale,a B kat.na 5 godina.. :zao:

 

...šta na 5 godina...

 

...meni nisu ništa dirali, nemam profesionalne ali A i B nisu dirali...isto bio u šarengradskoj na komisiji pa na mirovinskom...

 

 

Zato što nisi bio prof.vozač, pa ti nije u radnoj knjižici stajalo pod profesiju vozač, nitko se nije niti sjetio tvoje "B" kat. da meni nije u radnoj knjižici pisalo prof.vozač,nitko nebi dirao moju "C" kat.jer za kategorije te niti ne pitaju.

Kako se radilo o općoj nesposobnosti, znači moraju mi poništiti zvanje prof.vozač i oduzeti "C","E","D"....kat. a po sili procedure "B" ograničit na 5 god.

 

 

Jasnije ???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cagart je napisao:

Kompa je napisao:

cagart je napisao:

Mrljo isto je bilo i kod mene,profes.kategorije odlepršale,a B kat.na 5 godina.. :zao:

 

...šta na 5 godina...

 

...meni nisu ništa dirali, nemam profesionalne ali A i B nisu dirali...isto bio u šarengradskoj na komisiji pa na mirovinskom...

 

 

Zato što nisi bio prof.vozač, pa ti nije u radnoj knjižici stajalo pod profesiju vozač, nitko se nije niti sjetio tvoje "B" kat. da meni nije u radnoj knjižici pisalo prof.vozač,nitko nebi dirao moju "C" kat.jer za kategorije te niti ne pitaju.

Kako se radilo o općoj nesposobnosti, znači moraju mi poništiti zvanje prof.vozač i oduzeti "C","E","D"....kat. a po sili procedure "B" ograničit na 5 god.

 

 

Jasnije ???

 

...da,da, je tako je , tako sam nekako i mislio ali sada sam se uvjerio da je tako !... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija