Jump to content

T com


anonimno

Preporučene objave

Prije par godina dao sam karticu ''prijatelju'' koji je natukao račun i naravno nije ga platio. Ugovor sam ja prvi potpisao, a kad sam mu dao karticu stavio sam njegovu adresu za primanje računa, te kopiju njegove osobne i on je potpisao. Nakon dvije godine dobivam opomenu pred tužbu da platim račune, a kako ja nisam ni znao za te račune jer ne živimo u istom mjestu nisam pravovremeno mogao ni reagirati. No da skratim, izgubio sam, naravno, na sudu. Ja ne bježim od toga da se treba platiti račun, ali treba ga platiti moj prijatelj. Stoga me zanima, da li se tijekom postupka mogao prebaciti cijeli iznos na njega, napominjem da je i on tako zahtijevao. No kako je sad postupak završio, bliži se ovrha, a i dalje se vrši potraživanje od mene, ja i taj moj ''prijatelj'' smo potpisali kod javnog bilježnika punomoć da on pristaje platiti račun t-coma, te da ga je i on napravio. Da li mi ta punomoć može pomoći u smislu da se dalje nastavi teretiti njega ili šta trebam napraviti da t-com počne njega teretiti za to?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija