Jump to content

pravna osnova-postoji li?


dragojla

Preporučene objave

Moj zaručnik je odslužio više od pola kazne u "poluotvorenom"zatvoru.Služi za jedno jedino kazneno djelo iz 2004.koje nikada prije ni poslije nije ponovio.Nedavno je tražio vikend ali policija mu je dala negativno mišljenje zbog prekršajne tjeralice koju su mu izdali prije par dana a on se nalazi u zatvoru od 01.mj.ove godine? Zašto je on kriv za neinformiranost cijelog sustava-naravno da nije mogao primiti kaznu ili što su mu već slali kada je u zatvoru ???? I kako je policija mogla zbog toga dati negativno mišljenje kada znaju gdje je bio u trenutku izdavanja tjeralice odnosno kako oni to zovu provjera adrese ili tako nešto.To je potpuni apsurd.Čemu nekoga staviti u poluotvoreni zatvor ako ne smije promoliti nos van? Isto tako, ima pozitivno mišljenje drž.odvjetništva i centra za soc.skrb.Ne znam zašto se uopće traži mišljenje policije, da li se to uopće treba raditi ili nitko neće preuzeti odgovornost na sebe? Između ostalog, pogubili su mu spise po policijskim postajama i mjesec dana smo čekali taj negativan odgovor a i između ostalog imao je zdravstvenih problema i nitko ga nije htio odvesti doktoru jer "nisu imali vremena"?????? Pa stvarno se ne čudim kad ljudi polude i svašta pišu po internetu i po forumima......Dođe mi da uzmem odvjetnika i tužim nekoga za nesavjesno obavljanje posla i ugrožavanje osnovnih prava zatvorenika ali bojim se da kod nas nema nikakve svrhe za tako nešto.Da ne spominjem da mi se u nekoliko navrata doslovno lagalo u lice ali to će ostati samo na rekla-kazala.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija