Jump to content

izračun naknade na komplikacijama i porodiljne naknade jer 3 mjeseca na 30 sti a 3 na 40 sati!


malji

Preporučene objave

Molim Vas da bi netko objasni koliku ću porodiljnu naknadu imati!

Koliko sam shvatila gleda se prosjek plaće od 6 mjeseci, tri mjeseca sam prijavljena na tjedni fond od 30sati i plača je 4.454,20 a drugih 3 mjeseca na tjedni fond od 40 sati i plaća je 5.500,00. Zanima me kolika bi naknada bila na komlikacijama(moram odmah na bolovanje), kolika prvih 6 mjeseci porodinskog a kolika je drugih 6 mjeseci porodinskog. Molim Vas pomozite jer nikako nemogu izračunati(jer neznam kako) jer sam pola prijavljena na 5 sati dnevno a pola na 7 sati dnevno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Nadoknada plaće 4.260 kn cca, prvih 6 mjeseci 4.980 cca, drugih 6 mjeseci 2.600 kn cca. +,- 100 kn..............a to ni ne trebaš znati izračunati, to će ti izračunati netko tko će dobiti svu dokumentaciju, sve financijske obrasce, pa kad izračuna onda će ti sve i detaljno objasniti.

 

Sve navedeno uz uvjet da zadovoljavaš prethodni staž osiguranja, da bude sigurno najmanje 12 mjeseci...........ukoliko to nemaš, zaboravi sve ovo gore.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija