Jump to content

Obavijest o izvršenju zaštitne mjere


zelenizun

Preporučene objave

Prije 2 mjeseca sam pitao ovdje na forumu sto mi je ciniti vezano za prekrsaj koji sam napravio (napuhao 0,6) i dobio sam odgovor da ne saljem prigovor na zapisnik nego da cekam poziv na sud i tada ulozim zalbu uz obrazlozenje da mi vozacka treba za posao i da nisam nikad kaznjavan.

 

danas mi je stigla obavijest o izvrsenju zastitne mjere u trajanju 6 mjeseci, a izvršenje kreće sa primitkom obavijesti.

ni slova o tome da mogu uloziti zalbu

 

da li mogu slati molbu za smanjivanje vremenskog perioda, a ako da kome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Navodite neistine.

 

Detaljno sam pročitao Vaše pitanje i odgovore koje ste dobili. Sve Vam je točno odgovoreno.

 

http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=503330205&forum=29&post_id=187518#forumpost187518

 

U idućih 6 mjeseci ako Vas zateknu da upravljate vozilom te kategorije činite istovremeno prekršaj i kazneno djelo. Kazneno djelo čini i Vaš poslodavac ukoliko Vam da na upravljanje vozilo te kategorije za koju Vam je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tocno, sad sam i ja procitao taj post i vidim da su pitanja bila drugog sadržaja. posto sam slao upit na jos jedan forum, doslo je do zabune, pa se ispricavam na tome i hvala na odgovoru. no, citajuci rasprave na tu temu, sve stoji kako sam i napisao.

 

uglavnom, zbunilo me to sto je dosla obavijest od policije o pravomocnoj mjeri, a ne od suda. da li je to nesto po novom, jer kolko mi je poznato, do sada se uvijek islo na sud radi takvog prekrsaja.

 

da li moze uopce MUP smanjiti zabranu upravljanja na temelju molbe?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija