Jump to content

prioritet


anicm

Preporučene objave

Nakon par pokušaja istraživanja na netu, naišla sam na legalis. Situacija je ovakva, moji roditelji posjeduju zemljište koje je dostatno za 4 građevinske parcele. Meni i mojoj obitelji s dvoje male djece voljni su pokloniti dio tog zemljišta kako bi mogla pristupiti programu pri regionalnom uredu, gdje imam uvjete da dobijem građevinski materijal za izradu obiteljske kuće. Jedini problem je taj što je ta velika parcela proglašena neizgrađenim građevinskim zemljištem. Da li je netko od vas upućen gdje i kako početi proces prenamjene iz neizgrađenog u građevinsko zemljište!?

To mi je uistinu veliki prioritet, vas molim da mi pomognete informacijama koje posjedujete.

 

Unaprijed hvala na trudu! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da je zemljište poljoprivredno tada bi trebalo vršiti prenamjenu.

pošto je zemljište građevinsko treba izvršiti parcelizaciju i darovnim ugovorom ili kupoprodajnim jednu parcelu prenijeti na vas.

obratite se u geodetski ured u vašem mjestu .

poslije upisa vlasništva na odrđenoj parceli i sa vlasničkim listom iste parcele obratite se uredu za prognanike i povratnike radi stambenog zbrinjavanja. (u mjestu ili županiji)

dobijete građevinsku dozvolu odnosno rješenje o gradnji,plačene komunalije za potrebitu kvadraturu stambenog prostora i materijal za gradnju kuće + 15.000,00 kuna za radove na kući.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija