Jump to content

problemi s ocem i njegovom "curom"


zrakoplovka87

Preporučene objave

Ovako, nadam se da ovo čitaju pravnici (makar budući) jer ja sam više oćajna...imam 22 god živim s ocem u kući (3/4 glasi na mene a na njega 1/4) i prije 2 god je doma dopeljao "curu" (ciganku) koja je 2 god starija od mene...od tada mi se zivot okrenuo naglavačke ali doslovno...non-stop me maltretiraju i psihički zlostavljaju da to više nije normalno...čak sam i jednu sad večer zvala policiju jer nisam se imala kome drugome obratiti tj. nisam upućena što mi je u ovakvoj situaciji činiti...još mi teže pada jer stalno zlostavljaju moju baku i tetu koje žive u kući do nas (sad ja živim s njima jer to više se nije moglo izdržati) nadam se da mi neko može pomoći...u kakvoj to državi živimo da znači neko pod mojim krovom mene može maltretirati i ja tu nemogu ama baš ništa...nadam se da postoji neko rješenje...help!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bolje postavi pitanje kakvog to oca imaš.

država nikome nije dala oca.to ovisilo o tvojoj majci.

 

pošto je i on vlasnik 1/4 kuće ima pravo biti u kući .

ali imaš mogučnost tražiti tužbom od suda razvrgnuće suvlasništva i isplatiti oca za njegov dio ali poslije presude suda.

ili sud proda cijelu nekretninu i podjeli novac.

 

neka ga teta i baka prijave policiji

da im prijeti i uznemirava ih u njihovom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija