Jump to content

prijava tvrtke zbog maltretiranja/uznemiravanja


Maccos

Preporučene objave

evo slucaja,molim vasu pomoc radi daljnjeg djelovanja.

 

jedna vrlo poznata tvrtka koja se bavi istrazivanjem javnog misljenja me zvala (tj. njihovi operateri) prije oko tjedan dana radi neke ankete o politici. nemam vremena za takve stvari pa sam ih nakon prve recenice upozorio da ne zelim na nikakva pitanja odgovarati te sam ih lijepo pozdravio i pokolopio slusalicu. nakon nekih sat vremena zvali su opet,i opet ista prica. ispricavaju se,bla bla bla.

provjeravam njihov broj u internet imeniku,i stvarno su to sto se predstavljaju da jesu.

e sad tu pocinju problemi.

naime,oni su me opet zvali. i opet. i opet....

posto sam zapamtio njihove brojeve (vrlo slicno brojevi,razlikuju se samo po zadnjoj znamenci) nisam se javljao. i oni su me zvali nevjerovatnih 87 puta u 6 dana! mobitel mi je zvoni doslovno od 9 ujutro do 6 popodne bez prestanka!

 

molim vas za neku pomoci i savjet,dali ja to mogu prijaviti policiji jer smo i zena i ja vec na rubu zivaca!

 

btw,ponavljam jos jednom da sam im dva puta rekao da nisam zainteresiran i da me ne zovu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija