Jump to content

Zaključavanje djela zajedničke kuće


Disturbed

Preporučene objave

Već sam pisao o mom problemu i hvala Ude-u na brzom odgovoru,ali evo nakon par dana pojavio se novi problem,stvar je dosta komplicirana,pa molim da imate strpljenja do kraja pročitati ovaj post.Dakle....Nakon djedove smrti ja i moj stric smo naslijedili kuću svaki u 1/2 djela.Kuća nije etazirana i nema nikakve osnove za provedbu etaziranja.Posto mi se mama trenutno razvodi i iselila je iz svoje kuće zajedno sa braćom ja sam ju privremeno pustio u moju i stricevu kuću.Kada je stric to doznao dosao je u tu kuću i pokljucao par prostorija rekavsi da on nezeli nikoga u svom djelu premda taj "dio" nije zakonski utvrđen.Zanima me kakva su njegova zakonska prava te ima li on pravo istjerati moju mamu i braću van,dali ja imam pravo razvaliti vrata na tim pokljucanim prostorijama i dali tu postoji nekakva osnova za podizanje tuzbe protiv moga strica jer mi je jasno,samoinicijativno i bez ikakve sudske izreke ograničio kretanje unutar kuće.Jos je ostalo napomenuti da sam ja iz Vinkovaca,kuća se također nalazi u Vinkovcima,a stric je iz Ploća,te u Vinkovce dolazi jednom u par godina....Hvala vam lijepo i ispričavam se na pogrešci jer je ovo trebalo ići u naslijedno pravo umjesto u obiteljsko....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija