Jump to content

ravna i pobočna loza


TEDI

Preporučene objave

Čitala sam o pojmovima ravna i pobočna loza, te o stupnjevima srodstva. Dok nisam pročitala, nisam znala neke relacije, npr. da su brat i sestra u drugom stupnju srodstva pobočne loze. Nekako sam došla do 4. stupnja pobočne loze, ali dalje nikako...

 

Može li mi osoba koja zna relacije i metodu računanja pojasniti daljnje stupnjeve u pobočnoj lozi?

 

I koje su razlike u računanju stupnjeva srodstva prema Obiteljskom zakonu i prema Zakoniku kanonskog prava?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

odi na ovaj link,tamo imaš mogučnost da ukratko napišeš svoj problem zamoliš pomoć i stručno dobiješ odgovor iz obiteljskog centra Varaždin u kratkom roku sa sigurnim izračunom ili kako želiš to nazvat...sretno sve što je iznad 4 stupnja ili koljena poglavito pobočne loze nemašproblema za svoj cilj...sretno!!!!! javiš se ako budeš zadovoljan odgovorom....

 

 

 

http://www.nasa-obitelj.com/hr/zarucnici/pitanja+odgovori/Smiju+li+se+vjen%C4%8Dati+potomci+pradjedova.html :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija