Jump to content

pravo na socijalnu naknadu nezaposlene osobe???????


Jovanka

Preporučene objave

Imam 21godinu! Drzavljanin sam RH. Zavrsena sss(primjenjena umjetnost), sa zeljom daljnjeg skolovanja. Dijete sam nezaposlenih roditelja, sa kojima pritom nemam kontakt! Nemam imovine na svoje ime, niti nekretnine, niti aute... Nezaposlena sam, a zivim kao podstanar! S obzirom na moju situaciju, zanima me koja su moja prava! Nisam prijavljena na biro rada, no planiram to uciniti! Dakle, sto mogu ocekivati od njih? Postoje li organizacije i institucije kojima se je moguce obratiti i traziti ih za pomoc? Bila bih zahvalna na brzom odgovoru! Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jovanka je napisao:

Imam 21godinu! Drzavljanin sam RH. Zavrsena sss(primjenjena umjetnost), sa zeljom daljnjeg skolovanja. Dijete sam nezaposlenih roditelja, sa kojima pritom nemam kontakt! Nemam imovine na svoje ime, niti nekretnine, niti aute... Nezaposlena sam, a zivim kao podstanar! S obzirom na moju situaciju, zanima me koja su moja prava! Nisam prijavljena na biro rada, no planiram to uciniti! Dakle, sto mogu ocekivati od njih? Postoje li organizacije i institucije kojima se je moguce obratiti i traziti ih za pomoc? Bila bih zahvalna na brzom odgovoru! Unaprijed hvala!

 

Jovanka,

dakle učini odmah ono što namjeravaš. Tvoju namjeru jednostavno je realizirati, bez ikakvog planiranja. Od same namjere nema koristi. Na zavodu za zapošljvanje će ti reći koja su tvoja prava. Jedno i najvažnije tvoje pravo jest pravo na rad i tog se prava najviše drži, Prava iz "nerada" nisu dobra. Mislim da bi za početak bilo dobro da ne biraš pono poslove koji će ti se nuditi (ako će se nuditi) odnosno da prestaneš planirati i počneš raditi.Kužiš? A nauka nije zec, neće ti pobječi. Mlada si.

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija