Jump to content

što činiti kada imaš više ponuda?


Korisnica2

Preporučene objave

Hvala na svim savjetima do sada, neprocjenjivi ste!

Naravno, potreban mi je još jedan...

Što učiniti kada započneš probni rok na jednom poslu, a onda te pozovu na razgovor za neki drugi posao u toku radnog vremena..? Ne vjerujem da bi se to baš svidjelo trenutnom šefu, ali isto tako ne želim propustiti priliku koja bi mogla omogućiti puno bolju plaću... a opet, ako se ta prilika ne ostvari, ne bih željela dobiti otkaz kod trenutnog poslodavca.

Šta bi bilo najpametnije učiniti..? Nikako ne bih htjela završiti kao worst case scenario... (da ostanem bez ijednog posla...)a pomisao da ipak propuštam nešto bolje mi nije nimalo bliska.

Nadam se da je jasno što želim pitati..??

 

Hvala... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Korisnica2 je napisao:

Hvala na svim savjetima do sada, neprocjenjivi ste!

Naravno, potreban mi je još jedan...

Što učiniti kada započneš probni rok na jednom poslu, a onda te pozovu na razgovor za neki drugi posao u toku radnog vremena..? Ne vjerujem da bi se to baš svidjelo trenutnom šefu, ali isto tako ne želim propustiti priliku koja bi mogla omogućiti puno bolju plaću... a opet, ako se ta prilika ne ostvari, ne bih željela dobiti otkaz kod trenutnog poslodavca.

Šta bi bilo najpametnije učiniti..? Nikako ne bih htjela završiti kao worst case scenario... (da ostanem bez ijednog posla...)a pomisao da ipak propuštam nešto bolje mi nije nimalo bliska.

Nadam se da je jasno što želim pitati..??

 

Hvala... :-?

 

K2,

jasno je kaj želiš pitati....ali nije jasno da li je tebi jasna ona stara:

 

"uvijek žalimo zbog dvije stvari:

- onoga što smo propustili i onoga što smo pogriješili. Manje boli ono što smo pogriješili."

 

Ima još jedna, ali tu mi"lokotiral" naš moderator, jer je malo "šarf".........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija