Jump to content

nasljedstvo


mesa591

Preporučene objave

prije 5 mjeseci predao sam tuzbu za utvrdijivanje nasljedstva i za mog umrlog oca koji ima dvoje djece i vjencanu zenu a ja sam iz prvog braka ,moja maceha i (to dvoje djece) zavrsili su ostavinski postupak izostavivsi mene. Ja svoja prava trazim putem parnice do sad anisam dobio nikakav odgovor od suda koji je nadlezan za taj slucaj. Od koga da trazim da se ubrza ovaj postupak posto moja maceha ima pravosnazno rjesenje i moze svu imovinu otudjiti ..hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

1. Nazovite sudski kancel ili idite do suda i tražite kao zainteresirana strana da Vam kažu u kojoj je fazi predmet, da li je dodijeljen sucu na rješavanje i ako niste zadovoljni sa informacijom tada :

2.

 

Napišite sudu požurnicu na posl. broj kojim je zaprimljenA tužba i na znanje Predsjedniku suda .

Pošaljite preporučeno sa povratnicom.

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osim savjeta koji vam je dao poštovani ude, savjetujem slijedeće, obzirom da strahujete od otuđivanja imovine temeljem "pravosnažnog rješenja":

 

obratiti se nadležnom sudu tj. Zemljišno-knjižnom odjelu i uz kopiju vaše tužbe koja je osnov, zatražite pismeno sudsku zabilježbu na svim nekretninama, tj. da sud odmah stavi aktivnu plombu kako se predmetne nekretnine ne bi mogle otuđiti do okončanja spora.

 

Savjetujem, ipak se za ovo obratiti i potražiti pomoć odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija