Jump to content

porezna


fanika

Preporučene objave

doprinosi za zdravstveno i mirovinsko.imala sam otvoren obrt kad mi se desila povreda na radu to jest 3.10.2002g.

Bila sam na bolovanju skoro 6mjeseci.i lječnjičko povjerenstvo me skinulo sa bolovanja.ja sam se žalila na prvostupanjsku odluku,pa na drugostupanjsku,a obrt je bio u mirovanju,dok nije prestao po zakonu.porezna me tereti za doprinose od zatvaranja bolovanja do zatvaranja obrta ito sa zateznim kamatama .na burzi sam niti sam šta dobivala od burze niti sam ikad poslije bolovanja šta radila.zdravstveno imam po mužu a radni staž, ako ga nemam od kud platiti ja i netražim. molim da mi odgovrite,ako ja nemam primanja nikakvih kako me može država za nešto teretiti.,uostalom neka mi pronđe posao ili ja neću tih 6,5mjeseci radnog staža.hvala i hitno mi jeza pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Postovana!

 

Ulozite zalbu na rjesenje o obvezi uplate doprinosa . Po

novom zakonu od 1.1.2009. mislim clanak 133 ili 137. za razdoblje kada nije ostvarivan dohodak nema odbitaka.

Ulozite prigovor zastare .Kada dobijete rjesenje o ovrsi , tada u roku od osam dana morate uloziti prigovor ,kako zastare tako i pozvati se na novi zakon.

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija