Jump to content

okrzla auto - otišla s mjesta nesreće


ninac

Preporučene objave

trebam savjet...

 

pojavila se policija na vretima mog brata - on je vlasnik auta... i rekla da je tog i tog datuma njegov auto retrovizorom okrzao parkirani auto... i napustio mjesto nesreće...

 

uglavnom taj dan sam ja vozila auto... to se desilo 20 metara prije ulaza na moje radno mjesto...

stvar je u tome što ja uopče neznam da sam taj auto okrznula... na mom (bratovom) autu nama štete... jedna ogrebotinica na retrovizoru... a ni na tom autu drugom nema nikakve štete osim također ogrebotina na retrovizoru...

da sam primjetila što se dogodilo normalno da bi stala...

vlasnik me vidio, zapisao regu i prijavio policiji...

 

al kaj je najbolje ja sam se parkirala 20 metara niže... mogao je i doć do mene... nisam primjetila da me itko taj dan pokušao zaustaviti, mahao ili sl.

 

stvarno neznam da sam ga okrznula... vjerojatno je to bio mali doticaj... a ja sam bila bolesna... imam napadaje kašlja.. čak su sumnjali na asmu... pa pretpostavljam da sam možda kašljala u tom trenutku...

 

uglavnom u petak se moram javiti u policijsku postaju...

vidjela sam da je kazna za tako nešto od 2000 do 5000 kn...

 

molim neki savjet... što da radim? i kakvu kaznu maogu dobiti?

ovo mi je stvarno grozno... imam vozačku već skoro 9 godina i nemam ni najmanji prekršaj...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija