Jump to content

rok u prosincu-poziv


golum

Preporučene objave

pa šta nam se ne poklapaju onda rokovi

usmeni za polagače u 10.mjesecu može biti kraj 11 i početak 12 a to se pokalpa sa našim pismenim (ako ih je 150) onda oni ne stižu sve ispitati već samo cca 80 polagača do 07.12. a ostali=? do kraja 12.mjeseca

 

onda smo mi tek na redu u 01.mjesecu sa pisanim dijelom katastrofa

 

a načelo jednakosti?fućkaj ga :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da li je netko dobio poziv za prosinac (pisani dio ispita) ja više ne znam da li ima smisla ići uopće na ispit. Palo je skoro 40% na pismenom, a na usmenom čisto sumnjam da će svi proći . Kolika će onda biti prolaznost uopće.

 

Ne zna se kad će rezultati pa onda ne zna se kad će usmeni a pogotovo se ne zna kada je ponavljanje ispta uzimajući u obzir da mora proći min. 4 mjeseca od polaganja pravosudnog ispita. Međutim isto se računa o cjelokupnog pada (usmeni i pismeni) a što ako se želi ponoviti ispit ako si pao pismeni? da li opet treba čekati 4. mjeseca da bi pristupio ispitu. Ovo je nakaradno .

 

Po bilo kakvoj projekciji nemoguće je planirati polaganje ispita jer trebaš imati najmanje 1 godinu života za pripremu a nedao bog da padneš onda se to prolongira na duže. Čista katastrofa eto to ja mislim.

 

a troškove da ne spominjemo 1.450,00 kn za pismeni katastrofa i to zato jer se oni neznaju organizirati

nakaradno.

Čini mi se da ništa od ovog ispita jer neki od nas i rade i imaju familiju a ovjaj ispit je postao nemoguća misija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prošlo nas je 90...usmeni počinje 27.11. po dvije komisije dnevno...rekli da bi sve trebali ispitat od 15.12. ...valjda...osim ako ispitivače ne pokori svinjska gripica

:misli:

tako da ne brinite..vi ako i dobijete rezultate, bit će poslije božića..mi smo čekali mjesec dana..

 

p.s. nemojte se obeshrabriti..treba izaći, ali prije pročitati što više presuda i proći ćete...i učiti kako se kaže dok se ne smuči...ionako ćete vjerojatno dobit bolje (čitaj:lakše) presude od nas...

 

što se tiče usmenog, moram priznat nisam optimistična, ali kako se kaže nada umire zadnja.. :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pravilnik o polaganju pravosudnog ispita čl.6.st.2 propisuje da se o vremenu polaganja pisanog dijela pravosudnog ispita kandidat mora obavijestiti pisanim putem najmanje 15 dana prije dana određenog za polaganje. Ako je datum polaganja 09.12. tada su već prekršeni rokovi.

MOLIM VAS, JE LI ITKO DOBIO PISANI POZIV? :misli::-?

 

Naravno, nitko se ne javlja u Ministarstvu pravosuđa....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

JEdna informacija onima koji žive izvan Zagreba i nemaju pojma o Zagrebu, a imaju navigaciju...

 

To tmurno jutro ušla sam u auto i u navigaciji utipkala ulicu Vukovarska 68 (kako mi je pisalo u pozivu)... no ispalo je da me je navigacija odvela u Dubravu ispred neke trošne kućice.... naravno, uspaničila sam se jer nisam imala pojma što napraviti... u naivgaciji je trebalo utipkati Vukovara.... eto, informacija za one koji tek trebaju pisati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija