Jump to content

Pitanje administratorima


fveliki

Preporučene objave

Poštovanje,

Povodom zaključavanja moje i pojedinih tema od strane administratora ove stranice,izražavam svoje nezadovoljstvo istim postupanjem,kao "običan" branitelj i građanin imam pravo iznijeti svoje mišljenje o pitanjima nas Branitelja kako o pravnim tako i o općim pitanjima koje nas muče a ako administratorima to smeta onda lijepo molim da me izbrišu sa portala,mada mislim da je stranica ok.

Pregledavajući druge teme uočio sam da u većini slučajeva se piše na isti nači bez obzira koji je naslov teme a te iste administrator ne zaključava.

Ako pojedina tema ne odgovara administratoru molim da to odmah zaključa,ovako se stječe dojam da se ne može izraziti svoje mišljenje.

Svakodnevno nailazimo na nerazumjevanje birokracije u stvarnom životu pa dozvolite nam da makar na forumu izrazimo svoje mišljenje u svezi prava nas Branitelja,naravno uz normalnu komunikaciju i bez vrijeđanja.

Pozdrav Hrvatskim Braniteljima ma gdje bili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na žalost danas svi gledaju samo svoj interes a skupljanje više od 3 hrvatska branitelja na jednom mjestu doživljavaju kao prijetnju ili ih gledaju sa strahom i ogavnošću. u modu se vratila "ne talasaj" spika a mi više nismo jedinstveni da nas se čuje i sluša. ovako je svaki naš vrisak upomoć samo šapat u kakofoniji hrvatske stvarnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

fveliki je napisao:

Poštovanje,

Povodom zaključavanja moje i pojedinih tema od strane administratora ove stranice,izražavam svoje nezadovoljstvo istim postupanjem,kao "običan" branitelj i građanin imam pravo iznijeti svoje mišljenje o pitanjima nas Branitelja kako o pravnim tako i o općim pitanjima koje nas muče a ako administratorima to smeta onda lijepo molim da me izbrišu sa portala,mada mislim da je stranica ok.

Pregledavajući druge teme uočio sam da u većini slučajeva se piše na isti nači bez obzira koji je naslov teme a te iste administrator ne zaključava.

Ako pojedina tema ne odgovara administratoru molim da to odmah zaključa,ovako se stječe dojam da se ne može izraziti svoje mišljenje.

Svakodnevno nailazimo na nerazumjevanje birokracije u stvarnom životu pa dozvolite nam da makar na forumu izrazimo svoje mišljenje u svezi prava nas Branitelja,naravno uz normalnu komunikaciju i bez vrijeđanja.

Pozdrav Hrvatskim Braniteljima ma gdje bili.

 

Razumijem vas u potpunosti zna biti frustrirajuće kad vam netko "zaključa" temu, premda neki put ni sami nismo svjesni da istu temu mnogobrojnim mišljenjima "spamamo".

Niste naveli konkretno o kojim temama se radi, tako da ako izražavate nezadovoljstvo o "nećem" to i iznesite, nije fer prema osobi koja troši svoje slobodno vrijeme da prati silne postove a da nije upoznata o kojem se problemu radi, ili ga bar obavjestiti na "PM"

Vjerujte ja sam već pisao u bezbroj tema i meni samom je gotovo nemoguće pratiti gdje sam sve uopće pisao itd, a mogu samo pretpostaviti kako je to činiti moderatoru.

I naravno svi imamo pravo na slobodu izražavanja, ali moderator je taj koji će neki put čak i MAchiavelistički odlučiti što će učiniti, a ipak je i on od krvi i mesa te podložan greškama

i naravno kako je to znao u dnevniku nekad davno govoriti Branimir Dopuđa,

Pozdrav Hrvatskim Braniteljima ma gdje god bili :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija