Jump to content

prava hrvi


nik99

Preporučene objave

nikakva osim umanjenje poreza za visinu invalidnosti.

ali ako napraviš procijenu radne sposobnosti

možda nešto i dobiješ

ovisi od nalaza komisije.

 

ali pošto imaš ranjavanje zbog čega netražiš povečanje invalidnosti po osnovi pogoršanja (ako ima pogoršanja)

ali pazi da ti ne uvale i omjer mir a to jebolest iz civilnog života. ti daješ dokumentaciju liječničkom povjerenstvu (ako se nije nešto promjenilo)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da sam htio mirovinu otišao bi nekoliko puta do psihijatra i rješio to. Jednostavno želim nešto napraviti od života, ali izgleda da su nama braniteljima zatvorena vrata državnih tvrtki, tamo samo prolaze dezerteri po političkim i obiteljskim vezama.Može li se tome ikako stati na kraj???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam to, u biti zanima me zašto se u tvrtke u vlasništvu države poput HAC-a, HŽ-a, pošte itd. zapošljavaju ljudi bez natječaja, branitelji imaju prednost pri zapošljavanju ali nema natječaja, a zapošljavanjem branitelja u tim tvrtkama mogao se rješiti njihov socijalni status i omogučiti im kvalitetniji život

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stari oprosti, ali morao sam ovo reči. Pa s koje si ti planete,,u ovoj državi ,stari moj, ako imaš kuma imaš i magare,pa kaj nevidiš kaj nam rade,j..e se njima za nas branitelje,najiskrenije mislim da se otvara šampanjac kad se koji od nas ubije ili krepa od kojekakvih karcinoma,državu smo im stvorili a sad kad imaju vlast udri branitelje,pa ti sad vidi jesam li upravu, ili možda pričam gluposti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

robi je provalio:

stari oprosti, ali morao sam ovo reči. Pa s koje si ti planete,,u ovoj državi ,stari moj, ako imaš kuma imaš i magare,pa kaj nevidiš kaj nam rade,j..e se njima za nas branitelje,najiskrenije mislim da se otvara šampanjac kad se koji od nas ubije ili krepa od kojekakvih karcinoma,državu smo im stvorili a sad kad imaju vlast udri branitelje,pa ti sad vidi jesam li upravu, ili možda pričam gluposti.

 

Ajd, malo izbroji do 4 ili uzmi lopatu za snijeg ...........

 

Robi....robi....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

robi, nažalost u pravu si svakodnevno se u to uvjeravam,u HAC,ili sličnim državnim službama braniteljima su vrata zatvorena,a oni koji su zbrisali 90-tih,sada su face i smiju nam se iza leđa,kao koje su to budale ratovale,a oni su stvarali karijeru,završavali razne seminare,tečajeve i sad su face!A mi koji smo se poslije rata htijeli školovati,tečaevi ,moramo platiti! :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija