Jump to content

Molim pomoć hitno!!!(ovrha na vozilu)


shuffle

Preporučene objave

Naime ja sam kupio auto od firme u 6 mjesecu 2008 godine i potpisao tada kupoprodajni ugovor. auto je bilo čisto bez ikakvih tereta.Pošto mu je registracija trajala do 6 mjeseca 2009, nisam prebacivao auto u policiji na svoje ime. Kada je registracija istekla dodjem u policiju odjaviti auto s te firme i oni mi kažu da je nastupila zabrana otudjenja u 4 mjesecu 2009, odnosno ovrha nad vozilom. danas je slucaj na sudu,jer se jedna firma zajedna sa mnom kao trecom osobom bori za to auto. Stvar ne bi bila apsurdna da ja nisam potpisao i imam ugovor o kupoprodaji kojim dokazujem da sam bio vlasnik puno prije ovršnog postupka. Pa me zanima da li se mogu nekako izvući da to prije završi. da li mogu tužiti nekoga od njih sto ne mogu koristiti vozilo vec pola godine. ako mi je netko voljan pomoći bio bih mu zahvalan! Vozilo je trenutno kod mene, bez registrcije i odjavljeno, a ja ga nemogu prebaciti na svoje ime, jer je zabrana otudjenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija