Jump to content

molim hitno odgovor!!


osjecanka62

Preporučene objave

Mislim da imam jedan veci problem. U stvari, zivim u inozemstvu, ali imam svoje vozilo iz HR. Nisam obratila paznju i prosla mi je registracija. Dali netko zna kako ga mogu vratiti kuci kad budem dolazila, da bih ga registrirala? Inace zivim jako daleko, ali dali je moguce vratiti ga vucnom sluzbom ili na neki drugi nacin? Unaprijed hvala na pomoci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko je prošlo od isteka registracije?

Da li je vozilo u voznom stanju?

To su prva 2 pitanja na koja treba odgovoriti.

Dalje postupak ide ovako:

1. u nadležnoj policijskoj postaji(u inozemstvu)izvaditi potvrdu zbog čega se vozilo otprema u RH

2. u carinskoj službi(u inozemstvu) a sa potvrdom iz policije prijaviti odvoženje vozila u RH gdje ćete,vjerovatno dobiti obrasce iliti formulare u kojima ćete morati opet navoditi što ste morali i u policiji

3. naći ovlaštenog autoprijevoznika koji će vam vozilo otpremiti u RH

 

E sada vi vidite da li vam se isplati to sve jer će vas u konačnici to i dosta koštati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Petpetica,hvala puno i Vama i bas mi je ok Vas savjet.vozilo je besprijekorno[znaci potpuno ispravno],osiguranje cu svakako izvaditi,vucna je isto ok prije ulaza u nasu zemlju


,samo ne znam hocu li ga moci izvesti iz zemlje u kojoj sam i prijeci 5-6granica samo sa osiguranjem i proslom registracijom dok ne stignem do hr.Ili ipak moram prikupiti sve dokumente[iz prvog odgovora sto je skuplje?]samo ne bih zeljela da imam problema i da sve bude ok?molim jos jedan odgovor,unaprijed hvala :-?
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija