Jump to content

ured za obranu


rott

Preporučene objave

sin mu u 10 mjesecu ove godine navršava 18 godina ,ide u 3 razred gimnazije ,te je danas dobio poziv da se u veljači javi u ured za obranu ,te ukoliko se ne odazove biti će prisilno doveden. shodno tome molim pomoć i odgovor sa foruma dali netko zna o čemu se radi ?? inače u njegovom razredu več ih je nekoliko dobilo takav poziv.nije mi to sve to baš jasno čemu ti pozivi ako vojna obveza nije više

obavezna zašto zovu klince da im se jave,ako imate saznanja o tome više molim pomoč !!?? i savjet što dalje sa tim pozivom . Hvala !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Normalno je da se javi na poziv.Na pozivu sigurno piše u koju svrhu se poziva.Bez obzira na činjenicu da se vojni rok ne služi mora se voditi evidencija.I mene su pozvali ovih dana i lijepo je pisalo za što me pozivaju i isto tako lijepo priopćili da me domovina više ne treba,lupili pečat na knjižicu,i doviđenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo ljudi što piše:

POZIV

Pozivamo Vas da se osobno javite u Ured za obranu .........

soba br............ kat...

dana ........u ....... sati radi UPISA U VOJNU EVIDENCIJU SA SOBOM PONESITE OIB (porezni broj)

Sa sobom ponijeti ovaj poziv,vojnu iosobnu iskaznicu ili domovnicu

Obveznik koji se ne odazove na ovaj poziv i ne opravda izostanak (precrtano dvije riječi sa flomasterom),a podliježe i drugoj propisanoj odgovornosti.

 

naš telefon ....... lok...

 

Predstojnik

........ .....

 

Tako piše na pozivu kod nas u Vukovaru i sve je jasno

Sin mi ove godine puni 18 godina i normalno da treba biti u vojnoj evidenciji,ne samo u slučaju služenja vojnog roka koji kao takav više ne postoji već i u slučaju nekakve elementarne nepogode,zašto ne bi pomogao kad postane punoljetan, mora imati prava i obaveze spram našeg društva.

I ja sam ponosan što su ga pozvali kao i on sam ,

koji želi ići na odsluženje vojnog roka.

Bog :kavica::-P:smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rott je napisao:

sin mu u 10 mjesecu ove godine navršava 18 godina ,ide u 3 razred gimnazije ,te je danas dobio poziv da se u veljači javi u ured za obranu ,te ukoliko se ne odazove biti će prisilno doveden. shodno tome molim pomoć i odgovor sa foruma dali netko zna o čemu se radi ?? inače u njegovom razredu več ih je nekoliko dobilo takav poziv.nije mi to sve to baš jasno čemu ti pozivi ako vojna obveza nije više

obavezna zašto zovu klince da im se jave,ako imate saznanja o tome više molim pomoč !!?? i savjet što dalje sa tim pozivom . Hvala !!

 

vojna obveza nije , ali vojna EVIDENCIJA se uredno sprovodi ,i obvezan se javiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija