Jump to content

bolovanje???


perlica

Preporučene objave

imam pitanje vezano za bolovanje...jučer sam ostala na bolovanju koje će trajati oko 3tj dok se ne obave sve potrebne pretrage.za nekoliko dana mi ističe ugovor koji je bio na određeno vrijeme i ja sam znala da mi ga neće produžiti.zanima me šta sad?da li se trebam odmah prijaviti na socijalno radi zdravstvenog osiguranja ili će me firma(koja je državna)"držati" zaposlenu dok god sam na bolovanju?ili ne??hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

perlica je napisao:

imam pitanje vezano za bolovanje...jučer sam ostala na bolovanju koje će trajati oko 3tj dok se ne obave sve potrebne pretrage.za nekoliko dana mi ističe ugovor koji je bio na određeno vrijeme i ja sam znala da mi ga neće produžiti.zanima me šta sad?da li se trebam odmah prijaviti na socijalno radi zdravstvenog osiguranja ili će me firma(koja je državna)"držati" zaposlenu dok god sam na bolovanju?ili ne??hvala!

 

perlica,

vaš će ugovor prestati sa danom kako to u ugovoru stoji. Vi ćete dobiti radnu knjižicu,odjavu sa mirov. i socijalnog. Kao nezaposlena osoba steči ćete pravo na socijalno osiguranje i nastaviti liječenje.

Što će vaš poslodavac napraviti:hoće li vam dati novi ugovor,to nemožemo znati. On to može ali i ne mora. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija