Jump to content

Prometna nesreća - popravak vozila


mirni0803

Preporučene objave

Pozdrav ljudi!

 

Nisam pravnik pa zato trebam Vašu pomoć.

 

Prije mjesec dana imao sam prometnu nesreću, koju nisam skrivio. Sudjelovao sam kao vozač, a auto koji mi je dolazio u susret je izgubio nadzor te se zaletio u mene. Znači, njegovo osiguranje mi pokriva štetu.

 

Drugi dan sam rješavao stvari s osiguranjem i rekao da želim da se auto odveze na popravak u ovlašteni servis. Što su mi odobrili i rekli da će platiti štetu. To će i učiniti.

 

Sad mi je došao račun za popravak vozila, osiguranje će platiti meni popravak, a ja dalje prosljeđujem novce servisu.

Za sad nema problema.

 

S moje strane smatram da je problem što su mi promijenili jednu gumu i jedan amortizer (to sam vidio iz računa, a auto još nisam vidio). Kad sam rekao da želim da promjene sve gume i sve amortizere ili bar par, rekli su mi u servisu i u osiguranju da oni nisu oštećeni i da ih ne trebaju mijenjati.

 

Moje pitanje, da li imam kakvo pravo zahtijevati da mi promjene sve gume i sve amortizere. Te na što bih još trebao obratiti pozornost.

 

Unaprijed hvala na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija