Jump to content

ne znam


Furious

Preporučene objave

Bok.Prije nekoliko dana jedan poznanik je "pao" s povecom kolicinom trave..Nista zanimljivo da i ja nisam bio uhićen pod optužbom da sam kupovao i prodavao travu njemu..Prilikom premetačine stana nije mi nista pronađeno..Rekli su da sam uhićen i da iduci dan idem pred istražnog suca ali su me pustili nakon par sati..Bedira me jedino to da tog frajera nisam vidio vec neko vrijeme, zapravo ga niti ne poznam kako spada(nisam znao ni njegovo ime,samo nadimak), niti smo se družili nešt posebno..par puta pusili..i to je to..sad sam u bedu jer se prica da cu vjerojatno dobiti kaznenu prijavu za prodavanje..ovo za kupovanje se odjednom ne pojavljuje nigdje..Nikad nisma dilao nista niti ne mislim, imam uredan posao i to..Nikad nisam bio kažnjavan niti prijavljivan..Znam da je glupo to sad pisat ako mi jos nista nije pristiglo sa suda..al ono bed je..dal je dokaz u moju korist to sto mi nisu nista nasli????ili..pa ako ko ima nest za reci..slusam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija