Jump to content

gradski stan najam


fuldog

Preporučene objave

bok..moj problem:

 

radi se o davanju gradskog stana u najam,nisam jos na njihovoj listi za dodjelu stana ali cu bit ove gdoine kad izadje lista za 2010 godine u 6 mj.

znaci imma curu i dijete i nesredjeno stambeno pitanje nista nekretnina na sebi.trenutno nezaposlen itd. ostvarujem sva prava.moja prijateljica je izasala iz stana i dobila drugi veci stan a ovaj presutno prepustila meni.stan iznosi 35 kvadrata,stan je bio totalno za renoviranje sto sam i ucinio. ulozio oko 3000eur..

no stan je u pocetku bio zapecacen no skinio sam pecat.i usao u stan mimo zavoda za stambeno...i sad opet nakon 2 mjeseca kad sam puno ulozio u stan opet su zapecatili stan..imam

sad pitanje sto ciniti i kakve su njihove ovlasti.

 

dali da i dalje ostanem u stanu.da izadjem.da cekam da sam na lisiti za dodjelu stana...ili nesto trece

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nadam se da ste svjesni da lako možete ostati bez uloženog novca, a također da ste dva puta zaredom počinili kazneno dijelo (kako znate da Vas netko već nije prijavio). Dakle, odite u stambeno, pogledajte da li Vas već vode na listi "bespravnih" ili ne. Ako se takva lista ne vodi, pametnije bi bilo da se ostavite svega.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija