Jump to content

Pomoć pri novom izračunu mirovine


taba

Preporučene objave

Molim pomoć u vezi mirovinež

Umirovljen 2006 bez rvi omjer 30 rat 70 mir profesionalna čin nadnarednika status branitelja dragovoljca umirovljen po točci 11 invalidska mirovina staž u obrani i HV od 6 mj 1991-do 11.mj 2006 mirovina bila 3100 kn

Napisano novo rješenje ali nije mi poslano u iračun jer treba neka nova potvrda o pripadnosti borbenom ili neborbenom sektoru koju sam danas zatražio a čeka se 3-4 tjedna (Ministarstvo Branitelja) po novom koliko bi mi mogla biti mirovina kad je sad (rvi 40% privr ) opča nesposobnost omjer 50%-50% nadnarednik status branitelja dragovoljca

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nova mirovina (50:50) ima dva dijela s tim da se prvi dio 50% u svezi rata da izračunati u plus minus koju lipu i on je u ovom slučaju : 3729,36 kuna - onaj drugi dio ćete najbolje sami izračunati tako da u rješenju (2006) pogledate u obrazloženju koliko su vam osobnih bodova izračunali kada su računali "civilni" dio mirovine i taj broj (ima četiri decimale..) pomnožite s 1,25 i s 58,37 pa taj rezultat podijelite s dva i imate drugi dio mirovine - dodate na prvi i to bi bilo to kao vrlodobra procjena nove mirovine...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija