Jump to content

Lakši put do registra branitelja


svemirac

Preporučene objave

JPJ je napisao:

svemirac je napisao:

Ukoliko želite zaobići blokadu prvo trebate otvoriti neki proxy web site, primjerice http://lflf.info/

 

Potom u box za upis adrese upišite www.registarbranitelja.com, i Registru ćete neometano pristupiti. :namiguje:

 

 

neide nikako a baš bi volio viditi gdje sam ja tu

 

 

probaj ovdje

 

http://www.vtunnel.com/

 

tamo di piše EMAIL utipkaj www.registarbranitelja.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

JUTARNJI LIST:

U svega dva dana potrošen je zakupljeni prostor koji je bio zakupljen u hosting paketu od tvrtke u SAD-u. Stranica zbog toga više nije dostupna

 

ZAGREB - Definitivno najpopularnija internet adresa u Hrvata u posljednja dva dana ni u četvrtak nije dostupna javnosti.

 

Naime, sve koji su pokušali otvoriti stranicu registarbranitelja.com dočekala je obavijest: "Bandwith Limit Exceeded. The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later"

 

To znači da je potrošen zakupljeni prostor koji je bio zakupljen u hosting paketu. Riječ je o 10 gigabajta prometa kojeg je od tvrtke InvisiHosting iz SAD-a kupila nepoznata osoba koja je i objavila Registar branitelja. Promet je potrošen u svega dva dana.

 

Google oglasi

Kembridž diploma u Srbiji

Priprema i polaganje na Biznis Akademiji. Upišite se odmah.

www.biznis-akademija.com

Zbog toga je američka tvrtka InvisiHosting otvorila stranicu za donacije radi održavanja web stranice registarbranitelja.com.

 

Ta tvrtka iz Teksasa također tvrdi kako je CARNet, Hrvatska akademska i istraživačka mreža, od nje zatražila da ukloni navedenu stranicu. Ističu da im je CARNet, navodno, prijetio uhićenjem i sudskim procesom, javlja HRT.

 

Iz CARNeta su potvrdili da su od američke računalne mreže tražili blokiranje te stranice. - Prijetnji pogotovo nikakvih nije bilo, ne znam zbog čega bi neki cert prijetio nekom. Mi smo tražili blokiranje tih stranica, ne direktno prema toj tvrtci nego smo išli redovnim kanalima, priopćili su iz CARNeta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sam sad ušao.moji su podaci točni samo za vojsku ,nema što sam bio u pričuvnom sastavu policije.našao sam one koji su prvi dan bili sa mnom rekli da rat nije za njih otišli u italiju a sad imaju po 5 -6 mjeseci da su bili.dovoljno za mirovinu.lažnjake sam našao lako upisao sam datum kad sam otišao svoju postrojbu i dobio popis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija