Jump to content

trudnoća


Milamilan

Preporučene objave

Poštovanje,

 

Molila bi da mi netko odgovori na ovo za što razbijam glavu već danima.

Pošto poduzeće ima kolektivni ugovor ja sam u otkaznom roku od tri mjeseca a ostao mi je još jedan mjesec. Saznala sam da sam trudna već 7 tjedana a to znači nakon potpisaivanja otkaza ugovora o radu tražila sam ginekologa da mi otvori komplikacije u trudnoći jer radim na mjestu koje je vrlo rizično za trudnoću no moj doktor mi je otvorio samo bolovanje pod šifrom trudnoće, da li je meni doktor morao odmah otvoriti komplikacije? I sad kada mi istekne otkaz ugovora kakva će biti situacija s mojom trudnoćom odnosno da li ću ja i dalje biti zaposlena kod istog poslodavca i ostavrivati prava do kraja trudnoće i prve godine djeteta?.I to nije sve; u međuvremenu sam saznala da je primljeno još dvije osobe u firmu a meni i još jednom kolegi su dali otkaz radi gospodarske krize te da nema mogućnosti da nas drže i plaćaju, pa je moje pitanje kako meni nije ni istekao otkazni rok a već primaju druge osobe a navodno nemaju ni da plate nas?

 

Zahvaljujem ovo mi je velika enigma za riješiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija