Jump to content

ovrha


atri3

Preporučene objave

Može li se ikako na neko vrijeme odgoditi ovrha na nekretnini kako bi se podmirio dug?

Što učiniti i ima li svrhe pisati prigovor na rješenje o ovrsi?

Molim odgovor jer sam u bezizlaznoj situaciji , Banka iz Austrije je ona u kojoj sam imala hipotekarni kredit.

Koliko traje od rješenja do izvršenja samog postupka?

Pozdrav A

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne znam kada ste dobili rješenje o ovrsi, ali morali ste u određenom roku, mislim 8 dana, podnijeti zahtjev za obročnu otplatu. onda porezna traži od vas da dostavite osiguranje, da netko jamči za vas, da se upiše založno pravo na nehretnini,..

 

koliko traje postupak, nema pravila, ali porezna baš ne vrši često prodaju nekretnina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Hvala na odgovoru.

u roku 8 dana poslala sam Općinskom sudu i odvjetniku od kojeg sam dobila ovrhu,prigovor i zamolbu za odgodom otplate do 1.7.Ne znam da li sam sve poslala na prave adrese.

Pokušati ću još kontaktirati i banku u austriji sa zamolbom, ako će mi to što pomoći da dobijem na vremenu.

I ja se nadam da nije samo tako prodati nekretninu, a još me zanima kako to ide jer je vrijednost nekretnine 3x veća od duga.

Imam li kakve šanse?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija