Jump to content

mirovina


vladods

Preporučene objave

A ja znam čovjeka koji ima točno 30 puta manje staža, došao prvi puta u HV 01.11.1995.g. bio jedan teren od 4 dana u Komletincima (teško je propatio od uboda komaraca), radio još 8 mjeseci, kad se brigada selila, njemu se nije dalo otići od mame, pa je lijepo otišao kod psihologa i psihijatra, tri godine na bolovanju pa lijepo u mirovinu sa 24 godine života i 3300kn mirovine. Dečko sada najnormalnije živi, u kasnim tridesetima je, kod liječnika nije bio više od desetljeća, uživa, ne radi ništa, samo kafići i provodi, mama je još živa, pa pomaže sinčiću...

 

možda je nekom smiješno, ali je prokleto istinito

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ecwashere je napisao:

A ja znam čovjeka koji ima točno 30 puta manje staža, došao prvi puta u HV 01.11.1995.g. bio jedan teren od 4 dana u Komletincima (teško je propatio od uboda komaraca), radio još 8 mjeseci, kad se brigada selila, njemu se nije dalo otići od mame, pa je lijepo otišao kod psihologa i psihijatra, tri godine na bolovanju pa lijepo u mirovinu sa 24 godine života i 3300kn mirovine. Dečko sada najnormalnije živi, u kasnim tridesetima je, kod liječnika nije bio više od desetljeća, uživa, ne radi ništa, samo kafići i provodi, mama je još živa, pa pomaže sinčiću...

 

možda je nekom smiješno, ali je prokleto istinito

 

Ima više takvih.Nije smiješno,žalosno je.Kaže poslovica da svaka rit dojde na šekret

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija