Jump to content

invalidnina 1


gorangogi

Preporučene objave

imam jedan problem jer više neznam na čemu sam!Prošle godine krenuo sam da ostvarim pravo na vojnu mirovinu.Od pravnice u udruzi dobio sam plan što mi sve treba.Kraj je bio IN4 obrazac pa na komisiju pa da te papire odnesem opet kod pravnice da ih pošaljemo ali na komisiji su otišli drugim putem tako da su me poslali na ministarstvo rada gdje su mi na osnovi papira F43.1,F32.2,F11.2 oduzeli sve kategorije uključujući i B a po zanimanju sam vozač te sam te papire odnio na mirovinsko da bi prije neki dan moj doktor dodio papir da sam profesionalno nesposoban za rad a ja sam dobio papir da mirovinskom u što kračem roku dostavim radnu knjižicu i presliku osobne.Sve skupa sa ratom gdje sam bio 2godine imam 6god.radnog staža.Od toga po različitim firmama 2god.Nerazumim kojim su putem krenuli? Inače srednju školu sam prekinio da krenem u rat.Već od rata imam one dijagnoze ali nikad nisam išao tražiti prava ali posjedujem dokumentaciju da sam obolio u ratu od F43.1,F11.2.Kad sam bio prijavljen digao sam kredit da završim za vozača što mi je sad oduzeto a kredit treba vračati pa me zanima zašto su na komisiji krenili ovim putem i što je to.Sve do jedan posao sam izgubio radi svoje agresivnosti na predpostavljenog

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija