Jump to content

pitanje je sad????


nimora

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Sve što si napisao je ispravno iako to u praksi očito nije tako. "Organi" te za takve stvari uredno terete zakonom o oružju najčešće člankom 91 istoga a za što je propisana kazna od 5-50 000 kn neovisno o drugim okolnostima. Neki dan sam i ja dobio riješenje sa prekršajnog suda za "klasičnu" baseball palicu i kaznu od 3500 (umanjena kao jer su mi se sažalili). Palicu su mi pronašli na način da su me zaustavili i pretresli mi auto bez apsolutno ikakvog naloga i pošto u autu nije bilo nikakvih sredstava koja su očito ŽELJELI pronaći onda su me priveli radi te palice. Nepotrebno je spominjati da je neku stvar "za ozljeđianje" moguće praktički naći u svakom autu. Što je najbolje niti sam ugrožavao nikoga niti je palica bila na nekom dostupnom i vidljivom mjestu. Na žalost bojim se da će oni još dugo upravo taj dio sa palicama tumačiti kako oni žele iako bi realno onda trebalo zabraniti prodaju ako je to "oružje"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija