Jump to content

gubitak pordiljne naknade i zdravstvenog osig. HITNO


anamara

Preporučene objave

Kao obrtnica odjavila sam obrt mjesec dana po rođenju djeteta. Usljed brige oko djeteta (rođ. sa 1900gr, dojenje doslovno svakih 15 min. a premala da bi išla sa mnom) zaboravila sam se odjaviti na hzzo (bio kum na mirovinskom hzmo. Falio jedan dokument i rekli mu da ne brinem da će me odjaviti po službenoj dužnosti samo poslije kad stignem da ga donesem pa će mi upisati staž. Misleći kako je to riješeno i zaboravila na zdravstveno, hzzo odjavu)Nakon mjesec i 20 dana dolazi obavjest doma od hzzo da sam po sluzbenoj dužnosti odjavljena. Otišla tamo i rekli mi da sam izgubila pravo na zdravstveno i porodiljnu naknadu (jedini izvor primanja. Tek sam dvije dobila, tebala bi još deset). Što da radim? Treba mi dobar pravnik koji će mi sastavit zahtjev za produljenje porodiljne naknade ????? Na osnovu hipotrofičnog djeteta -2kg, dojenje svakih 15-30 min????? Pomoć!! Trebala bi predati zahtjev što prije -pon-uto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija