Jump to content

susjed napravio kucu na medi!!!


ana25

Preporučene objave

imam problem,građevinsko zemljste ( koje je nekad bilo vinograd) susjed je svoje zemljiste prodao gospodinu koji je bez građevinske dozvole podiga kucu trokatnicu ni pola m od moje zemlje. porusio je moje vocke,vinograd navozio zemlju,svoje aute parkira na mojem. podnjeli smo tuzbu ali vec 3mjes nitko nista ne govori,a on dalje gradi! naznam sto da radim,kome da se obratim. molim pomoc i savjet! hvala!! ana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Obratite se nadležnoj građevinskoj inspekciji i na znanje ministarstvu za prostorno uređenje i graditeljstvo .

Osobno idite na sud i ispitajte u kojoj je fazi predmet,kod kojeg suca i pod kojim poslovnim brojem se vodi,pa napišite požurnicu !

Ako ste podnijeli tužbu za smetanje posjeda tada bi to trebalo rješavati po hitnom postupku .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sud je zadnja instanca kojoj bi se trebali obratit zbog sporosti. Taj vaš susjed i dalje kako vidim gradi kuću i parkira svoje auto na vašem zemljištu dok vaš spis kupi prašinu u sudu.

Ako znate dokle je vaša međa, dignite mali zidić ili stavite nekakvu ogradu, ako niste sigurni zovite geometra.

Pa nek se susid misli, a onda krenite u spor te kao šta je ude rekao prijavite ga građevinskoj inspekciji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija