Jump to content

Rijedak i star Mercedes


Breathe

Preporučene objave

Poštovani.

Malo sam prelistavao forum ali nisam našao ništa slićno. Konkretno radi se o mercedesu 124 300Coupe iz 90 god. Na moru sam imao sudar sa stranim državljaninom (Mađar koji mi je uništio godišnji) izletio je na glavnu cestu i ja sam ga pokupio s prednjim desnim krajem. Prema mojim saznajima proglasit će totalnu štetu (sutra je procjena) Auto je održavan, nema puno kilometara za tu godinu, ima jako puno novih dijelova, jako puno serijske dodatne opreme. U oglasniku ako se pojavi takav auto dobar vrijedi 6-10000 eur a loš 3-4000 eur. (znaći cijena mu jako varira vezano uz stanje) Pitam da li će mi procijeniti auto po nekoj njihovoj kataloškoj vrijednosti ili je moguće da oprema i dobro stanje auto utjeće na veću procjenu (isto tako auto je dosta rijedak) jer ako dobijem normalnu totalku mogu se ići plakati. (razmijena maska, far, blatobran, branik, cjev od plina, hladnjak klime, i još dijelovi oko kotača) milim da će procijeniti totalnu štetu. Što mi je raditi ako mi recimo auto procjena na neku malu svotu, imam li ikakve šanse izvući više novaca iz osiguranja?

ZAHVALJUJEM NA ODGOVORIMA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija