Jump to content

izračun mirovine


top5

Preporučene objave

Joj neznam za taj godisnji(javit ce netko).Mene zanima,hoces li dobiti kakvu otpremninu,ne kuzim kak je to danas sa tim zakonom o radu.Ja sam isao u invalidsku 1997. i tada se nesto moglo dobiti.U svakom slucaju ovo u vezi godisnjeg moras dobro pogledati u sada vazeci zakon o radu i po njemu se orijentiraj, pa cak ti to dobro dode ak ti nesto muljaju, za eventualnu tuzbu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molio bih te u svoje ime a i u ime ostalih zainteresiranih da nam odgovoriš kako si ti došao na vještačenje kod gospodina Taborskog jer ja sam bio na vještačenju u Tvrtkovoj u Zagrebu a kod gos.Taborskog su otišli samo moji papiri iako bih itekako želio osobno biti nazočan vještačenju kod navedenog gospodina ali samo ako je to legalan način.Ispod žita me ništa ne zanima.Unaprijed hvala i pozdrav svim istinskim braniteljima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

top5 je napisao:

molim izračun mirovine za 100% opča sve vojno , dragovoljac,zapovijedna dužnost,zapovijednik desetine radnog staža 15 godina...

 

 

ako imaš 100% vojnu čin desetnika onda ti se obračunava sa činom narednika možeš dobiti od 6 000 do 7 000 kuna tu otprilike negdje invalidnost nema veze bila 20% ili 40% tu ti je samo razlika u invalidnini

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E sad kolega top5,koliko sam ja tebe razumio to znaci tko sad dobije omjer rata 80% i 100%,ide direktno kod Taborskog.Nisam bas cuo prije da je netko osobno zavrsio kod njega ili mozda nisam u toku. :misli: Kolega mrgug50,slazem se sa tobom ali se pitam,znaci li to da Hrvatska nema strucnjake koji bi vrsili revizije ili ce doticni gospodin biti na tom mjestu do kraja zivota sto mene osobno nije briga.Sto je s onim:na mladima svijet ostaje! :-?:smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bucimir je napisao:

Kako da ja nisam išao kod spomenutog gospodina a svojedobno sam u Tvrtkovoj dobio 100% rat profesionalna a taj mi je gospodin,bez moje nazočnosti,skinuo,zamislite,na 20-80.Vjerojatno sam jedinstven po tome u lijepoj našoj.Živjelo pravo,pravda i ustav po kojem smo svi jednaki!

 

 

Nisi jedini..., vještak dao 100% opća. a skinuto na 40-60 prof. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ana456 je napisao:

Bucimir je napisao:

Kako da ja nisam išao kod spomenutog gospodina a svojedobno sam u Tvrtkovoj dobio 100% rat profesionalna a taj mi je gospodin,bez moje nazočnosti,skinuo,zamislite,na 20-80.Vjerojatno sam jedinstven po tome u lijepoj našoj.Živjelo pravo,pravda i ustav po kojem smo svi jednaki!

 

 

Nisi jedini..., vještak dao 100% opća. a skinuto na 40-60 prof. :misli:

Pa zato je tadasnje ministarstvo branitelja i osnovalo to povjerenstvo za reviziju.Nisu ga sigurno osnovali radi povecanja prava branitelja.Zalosno je,sto ces.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bucimir je napisao:

Kako da ja nisam išao kod spomenutog gospodina a svojedobno sam u Tvrtkovoj dobio 100% rat profesionalna a taj mi je gospodin,bez moje nazočnosti,skinuo,zamislite,na 20-80.Vjerojatno sam jedinstven po tome u lijepoj našoj.Živjelo pravo,pravda i ustav po kojem smo svi jednaki!

 

e, a ja sam ga zeznuo u startu..............

 

meni je na mirovinskom dalo odmah 20-80 profesionalna pa on nije imao što skinuti........... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

top5 je napisao:

hvala dali mi još možeš odgovoriti dali mi je firma dužna i dali po zakonu mora isplatiti godišnji odmor ako ga nisam koristi a idem u mirovinu

 

 

neznam da li ti firma mora ispaltiti GO,kaj je manje vjerojatno ,nego ti mora dati da iskoristis GO u cijelosti naravno ako je proslo prvih 6 mjeseci tekuće godine .....tako je bar bilo kad sam je isao i mirovinu iz morha 2005/2006.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija