Jump to content

Pijana baba mi ukrala stvar


Kotroman

Preporučene objave

Danas sam oko 12 40 ušla u jedan dućan u Zvonimirovoj ulici u Zagrebu gdje se osim prodavačice nalazila i jedna očigledno pijana, prljava, zapuštena gospođa između 50-70 godina stara, s dva isto tako prljava pseta.

 

Ja sam se s vrata obratila prodavačici s pitanjem kako se to dozvoljava i smije, kad je jasno natuknuto da je uvođenje pasa u dućan zabranjeno.

 

Psi su, onalo lipsali i brljavi počeli njuškati i motati se oko mene, ja sam prosto bježala po dućanu, jer ih se bojim.

 

Onda je baba izašla van, komentirala i zadržavala se oko mog bicikla, koji je malo poseban.

 

Kad sam ja nakon pet minuta izašla iz dućana na biciklu je nedostajao lokot.

 

Obišla sam km i km, tražeći je, nisam je vidjela. Ona je jedina uopće prilazila mom biciklu i jedina u tih pet minuta što je prošla pored dućana i mog bicikla (dućan je malo zavučen).

 

Ljuta sam iako je beznačajna stvar, jer je strašno drska.

 

Što trebam napraviti i reagira li policija na takve istupe?

 

Je li u redu prijaviti prodavačicu što dopušta ulaz psima u dućan? Meni se sad toliko gadi više ući onamo da to ne namjeravam. Imaju li ljudi koji ne žele da ih tuđa pseta njuškaju ikakva prava kod nas?

Spremna sam danima ujutro dolaziti u park, jer tu negdje živi i zahtijevati od babe odštetu.

Smijem li joj uzeti neku stvar jednake vrijednosti?

Pokradena sam.

Molim pomoć kako postupiti :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno se nadam da vi niste pravnici.

 

Ovo je sramotan odgovor.

 

Suta ću napisati dopis sanitarnoj ili kome već kad se raspitam i požaliti vlasniku dućana na rad djelatnice koja se ne protivi uvođenju pasa. U tom dućanu se već izmjenjalo nekoliko prodavačica, nadam se kako će i ova dobiti neku kaznu.

 

Uvijek postoji način!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uglavnom da odgovorim na pitanje:

 

Ne smijete joj uzeti nikakvu stvar jednake, manje, veće vrijednosti.

 

Policija će uzeti na zapisnik Vašu prijavu krađe, ali će posvetiti vrlo, vrlo, vrlo malo vremena na takve banalne stvari.

 

Stavljam ključ na temu jer nema više razloga raspravljati o ovome (ode lagano u krivom smjeru)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija