Jump to content

prekršaj protiv javnog reda i mira


xara

Preporučene objave

Kazna za prekršaj protiv javnog reda i mira je 30 dana zatvora. Mene zanima, da li je moguće navedenu kaznu (neznam točan naziv) prebaciti u rad za javno dobro ili sl.? Jer kolko ja čitam zatvori su prepunjenji sa prekršajnim kaznama. A gosp. Jadranka Kosor je prije nekoliko mjeseci govorila o tome kako "bi trebalo" smanjiti broj zatvorenika na navedeni način.

Hvala puno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije valjda da nitko nije čitao što je teta Jadranka govorila. Znam da se radi o samo 30 dana zatvora, međutim momak koji je dobio kaznu je jako loše stituiran. Ako još i posao izgubi,...mislim da će postati beskućnik. Molim sve drage ljude koji imaju trunku dobre volje i dovoljno znanja da daju koji dobar savjet...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

xara je napisao:

Molim sve drage ljude koji imaju trunku dobre volje i dovoljno znanja da daju koji dobar savjet...

 

Znate koliko treba sudu da nekog po JRM-u zatvori na 30 dana?

 

Najmanje nekoliko teških izgreda.

 

Taj "momak" koji je dobio tu kaznu, ne samo da zaslužuje otkaz i gubitak krova nad glavom, trebalo bi svakog takvog izbaciti iz države, kao u nekim zaboravljenim sretnijim vremenima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija