Jump to content

Ima li pomoći izigranom?


outsider0611

Preporučene objave

krajem 2008. godine počeo sam raditi u građevinskoj firmi kao voditelj radova!

Na jednom gradilištu, industrijska zona bio sam pomočnik gl. voditelja radova.

Dalje slijedi: sredinom 11 mjeseca kooperant je vozio lomljeni kamen na gradilište radi izrade konstrukcije staze i prometnice, a količina potrebna bila je oko 7000 m3 kamena.

kamioni kako su dolazili na gradiliste i iskipavali taj kamen, ja sam potpisao se na svaku otpremnicu.

Da bi ponovo kooperant napisao otpremnice za taj isti kamen sa sasvim drugim datumima i količinama za cjeli deseti mjesec!

Sef mi je lijepo ''bacio'' te druge rucno pisane otpremnice na stol i rekao neka potpisem, jer kao to je isti taj kamen koji sam vec potpisao ali moramo jos jednom imat potpisane direktno sa kooperantom i tako nesto slicno...

a ako ne potpisem mogu traziti drugi posao...

e sada to sve istražuje uskok jer oni su tu istu količinu dva puta naplatili i podijelili novac na 5 djelova, moj direktor, sef, kooperant, nadzorni ing te načelnik.

stvarni iznos oko milijun kuna sa pdv-om, ali svaki su po sto tisuca u dzep stavili...

problem je taj sto na svim otpremnicama moj potpis, na pravim i na laziranim, kopije pravih otpremnica imam, ali laziranih nemam.

kad sam shvatio sto se dogadja i rekao im da neka mi malo pojasne sve to, logicno objasnjenje je bilo da to tako mora biti i da ne pitam previse ako zelim raditi..

to mi je sve potvrdilo da znam sta se događa i da sam nadrapao ako počne istraga, koja je nazalost počela.

 

kako se ja mogu oprat od toga i sto me slijedi, jer trenutno traje istraga, pozvan od strane uskoka jos nisam dok je nas komercijalista u firmio bio na razgovoru ali kao svjedok.

 

jedina greska mi je sto su me izigrali da potpisem nesto sa savršenim tada objašnjenjem.

 

Bio bih zahvalan na odgovoru, i ispricavam se sto sam sve tako pisao jer moram cjelu situaciju objasnit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija