Jump to content

Procjena imovine radi podjele


Luna40

Preporučene objave

...molim vas savjet...muž ne pristaje nikako na dogovor oko podjele bračne stečevine...zanima me kako se podijelit? podnijet tužbu za podjelu bračne stečevine? kako sud to odrađuje? angažira se procijenitelj? ili sud pokušava stvorit neki dogovor..?' koliko košta procijenitelj??...ako je netko bio u sličnoj situaciji..svaki savjet il iskustvo su mi od velike pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Luna40 je napisao:

...svaki savjet il iskustvo su mi od velike pomoći

 

Postovana,

 

Kao osoba koja se nalazi u slicnoj situaciji vec nekoliko godina natezuci se oko podjele i koliko sto vrijedi i tko (ni)je sto napravio i platio – za koje vrijeme se nakupilo nekoliko tisuca eura dugova i vise desetaka tisuca eura odvjetnickih i procjeniteljskih honorara - dobronamjerno vam savjetujem da imate na umu da u grob nista odnijeti ne mozemo, a da vrijeme koje provodimo u racunanjima i pregovaranjima s osobama koje umjesto dogovora nude ucjenu, omalovazavanje i uvrede– mozemo puno ljepse i pametnije provesti stvarajuci nesto novo i u novom drustvu...

 

Pametniji popusta. Stvari i novci su opterecenje, rijetko kad izvor zadovoljstva. Ako ikako mozete, uzmite ono oko cega nema spora i krenite u novi zivot bez starih stvari ni gorkih uspomena. Samo tako cete brze i lakse opet sve stvoriti sami.

 

Puno srece, LP

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija