Jump to content

PM-1 (Pitanje za urednike i moderatore)


cigo1

Preporučene objave

depresiva je napisao:

Ti sto vragi,kaj je i to moguće.Evo ja sa Nildom imam ljubavno dopisivanje i sad sam gotov,žena mu be zatukla :azdaja: :baba: :batina: Odma u knjigu žalbe s tim :-o

 

Samo se ti depra z.jebavaj

al kad te heklerica

u #OOPS# ga hakerica stara

dovati

buš videl da ti se to ne

isplati...............

tak je mislil na portalu

i moj frend AX

pa je spušil #OOPS#n

biks.....................

CIJA,KGB, MI-14 i UDBA

su šala mala

depra najljepša ti dala........ :smijeh:

Sad čekam da mi moderatori

odgovore

ak se ikak more

pa onda nastaupa

Agata Cigoisti

jeblal te pomffri

i zelana salata.................:smijeh:

Nempojte moderatoti mislit

da se ja šalim

NAJOZBILJNIJE vas pitam

nemojte da moram

do Bajića da

odskitam...i z njim sam

frend

bibu nekome The Endeeee........... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"žena mu be zatukla",kaj nevidiš da višem neznam kaj pišem,sav sam u panici,uopće se ne zahebavam.Ak treba moramo i SOJU uključit u ovo :misli: valjda SOA (vražja soja,to mi žena stalno podmeče pa sam već sav u njoj)Sa menom se nebu niko zahebaval,prvi put sad javno priznajem,jednom pripadnik SOA,zauvijek pripadnik,znate kak to ide...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O pitanju "Može li itko...", najjednostavniji propust koji se može dogoditi je ne-odlogirati se, pa su zato uvriježena postavljanja automatske odjave nakon određenog vremenskog perioda korisnikove neaktivnosti, čime korisnik biva zaštićen od.. samoga sebe i onog tko sjeda za računalo nakon njega.

 

Sljedeća jednostavna stvar koja se može dogoditi: na pitanje "želite li spremiti..." (korisničko ime + password) za sljedeću priliku, ako nismo na računalu koje koristimo sami ili nije ono koje nam je doma (nego posao, frend, drugdje), poželjan odgovor je "ne" jer inače nekom drugome omogućavamo ušetavanje u korisnički račun bez da su mu poznati podaci potrebni za prijavu, dovoljan je klik.

 

Privatne poruke korisnika se ne nalaze "pri ruci/ oku" ekipi koja ima na forumu veće ovlasti od uobičajenih korisničkih računa...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cigo1, pa nemoj biti bolesno opterećen s nebitnim stvarima. Zar stvarno misliš da su tvoje ili moje PP nekome zanimljive ?? Uostalom, mogu sve otvoreno pisati, a PP koristim samo da ne opterećujem ostale forumaše.

 

Ljudi, ako imate čistu dušu, pa što ako mi netko i prisluškuje telefon, čita PP, E-poštu i slično. Treba uvijek govoriti istinu - bar se ne mogu uhvatiti u laži.

 

Ostavimo se fobija, teorija Velikog brata i slično. Koga zanima neka pita i poslat ću mu podatke na PP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim ovim putem Agatu Cigoisti da nas izvjesti o tijeku istrage o navodnoj špijunskoj aferi.Ukoliko gore navedeni to ne izvrši u roku od sat vremena,odbor sa sigurnosna sranja na caffeu će sa sutrašnjim danom isti predmet proslijediti saborskom povjerenstvu za špijunke na protuprovalnim vratima.Sa štovanjem Depra Depresiva,potpredsjednik odbora,član savjeta za sigurnost ljubavnog dopisivanja na legalisu :fajter:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresiva je napisao:

Molim ovim putem Agatu Cigoisti da nas izvjesti o tijeku istrage o navodnoj špijunskoj aferi.Ukoliko gore navedeni to ne izvrši u roku od sat vremena,odbor sa sigurnosna sranja na caffeu će sa sutrašnjim danom isti predmet proslijediti saborskom povjerenstvu za špijunke na protuprovalnim vratima.Sa štovanjem Depra Depresiva,potpredsjednik odbora,član savjeta za sigurnost ljubavnog dopisivanja na legalisu :fajter:

 

KOMITETU ZA ŠPIJUNIRANJE VLASTITIH ŠPIJUNA

n/r druga i gospon D.D.

predsjednik odbora i članu savjeta za Ljubavna dopisivanja i ostala sranja ustoličenog pri zabor-u.

 

Predmet: Odgovor na zajebanciju u špijunskoj aferi kojom je

izšpijunirana gđa AX iz Donjeg draganca opčina Čazma.

 

Obrazloženje: Povodom vašeg traženja da vas izvjestim o tijeku istrage moram vas razočarati. Istraga je strogo POV pa je nemrem dat šuftima u duge državne institucije na razmatranje. Ukoliko bih učinio da to dam u sabor već za vuru vremena znalo bi to svako piskaralo sve do "kupusovog cajtunga zato....PPPPPPPPSSSSSSSSSSSSSSSSST...ni reči više!

 

Šef istrage

Agata Cigoisti o.f.r.

PS. Depra i ti si na listi u ovoj glisti.Nastavak na stranicama špricera uskoro.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija