Jump to content

podstanarstvo-polog


incognita87

Preporučene objave

Postovani!

Decko i ja smo prije godinu dana usli u stan, u samom startu smo dali polog od 250 eura (koji je osiiguranje za vlasnika ako stanari ne ostave stan u onom stanju u kojem su ga nasli, ako ostave neplacene rezije..), redovito placamo rezije, uredni smo. Buduci da u zadnje vrijeme vodimo zestoke rasprave s gazdom, odlucili smo izaci iz stana. U novi stan useliti cemo 1.11. Planirala sam sada 1.10. kada gazda dode, reci mu da polog racuna kao zadnju stanarinu, jer se bojim da cemo ga u suprotnom izgubiti. Postoji mogucnost da on na to nece pristati, a bojim se da nam zbog trenutnog odnosa na kraju nece vratiti polog. Ako i pristane, istog trena ce nas izbaciti na ulicu. Planirala sam cak i platiti rezije mjesec unaprijed i pokazati mu da se osigura da ne ostavljamo dugove, no tek bi onda "dobio krila" da nas se rijesi- podmirene su rezije za mj unaprijed, a ostaje mu i 250e pologa. Na samom pocetku smo potpisali ugovor (samo napismeno, nije ovjeren kod biljeznika) u kojem pise da je dat polog 250e , te da je otkazni rok 30 dana. Ugovor stiti vlasnika, ali i stanara, upravo ako dode do ovakvih sitacija, zar ne?? Napominjem da nas nije ni prijavio, i spremna sam igrati na tu kartu ako bude potrebno, samo ne znam koja su moja prava, i da li ih uopce imam?? Molim Vas za savjet, kako se postaviti u toj situaciji??? Na kraju krajeva, trazim svoje novce!! Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija