Jump to content

3000kn alimentacije za nezaposlenoga


Leon17

Preporučene objave

Dobar dan,

presuduom 2 stupanjskog suda duzan sam placati 3000kn alimentacije za jedno dijete iako sam nezaposlen.

Bivsa me tuzila i navela u tuzbi da sam zaposlen u inozemstvu i da imam placu 30 000kn(???). jedini moj problem je sto ja nisam na birou, iako sam predao radnu knjizicu, imovinsku karticu i sve sto sam mogao kao i izjavu da sam nezaposlen a s druge strane niti sud niti ona nisu dokazali za koju firmu radim niti prosjek place koliki je. ipak sud je presudio u njenu korist i sada ja imam alimentaciju 3000kn plus da platim zaostatke za 2 godine koliko je sud trajao,njenog odvjetnika i sud.cca 60 000kn.jednostavno nisam mogao niti jos uvijek mogu vjerovati da se samo na njenu rijec moglo tako presuditi i to bez ijednog dokaza.

cijelo vrijeme sud navodi da sam ja duzan dokazati da neradim, pa zar nije ona ta koja je tuzila i zar nije teret dokazivanja na tuzbenoj strani da dokaze to?uostalom ja ne znam sta bih vise mogao navesti ili napraviti da dokazem da sam nezaposlen.

iako sam se zalio na vrhovni sud u ZG, nekako bas i nevjrujem vise u ovaj nas sustav!!!

smijesno je kako rade nasi sudovi.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija