Jump to content

Tel. broj DLP-a


ana456

Preporučene objave

....iskreno ne znam ,ali vrijedi pokusati,jel?....ja sam zamolio da mi se 2.st.rješenje ubrza zbog stipendiranja djeteta (rok 10.12.),te mi je odma rekla da do tog datuma neće stići ,već da priložim 1.st.rješenje te da 2.st.priložim kad bude pristiglo...samo mislim da fond za stipendiranje neće uvažiti takvo stanje,već mi zahtjev neće razmatrat,zbog neputpune dokumentacije........apsurd,djete će izgubit stipendiju zbog spore birokracije,grrrr :palacdolje::zao::place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bare je napisao:

upravo zvao dlp,teta stvarno ugodna,samo,plp dobio u 5 mjesecu,stalno.,kaze teta da su predmet zaprimili u 9 mjesecu i sada kod povjerenstva se ceka oko 8 mjeseci i u pravnoj 2 mjeseca,znaci 10 mjeseci od 9 mjeseca,za :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: ,dali mi vrijedi slati pozurnicu .pozdrav

 

pozurnicu ti nevrijedi slati!

Kad bi uvazavali pozurnice onda bi 99% predmeta bilo sa pozurnicama i opet bi bili svi na istom a onih 1% bi rijesenje cekali cca 50 godina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija