Jump to content

ispit, siječanj 2011.


IvanaGP

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

nemoj se stresirat, bit će sve ok. ja se tako tješim. planiram izać u ožujku, al nisam još počela učit. dobro, radim kod bilježnika već 4 godine, pa pretpostavljam da će mi bit puno lakše nego za pravosudni, iz više razloga. jel mi može netko reći kakva je situacija sa slušanjem ispita? na koji broj se zove, kad u mjesecu, koliko prije ispita, itd.? hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čestitam na položenom ispitu!!

Evo da se i ja pridružim ovoj temi jer planiram polagati JB ispit na ljeto. Molila bih, da li netko ima materijale za učenje? Naravno, zakone sam sve nabavila, a da li postoji nešto uz to? Ako da, molila bih da mi pošaljete na mail 042fluff@gmail.com. Unaprijed zahvaljujem!

Sretno svima! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

IvanaGP je napisao:

Položila JB ispit, hura

 

čestitam ti! bravo! nadam se da sad slijedi i kakvo promaknuće...

 

anway, ekipo, da vas pitam. dal učite člnake iz pojedinih zakona navedene u popisu literature npr. samo točno određene članke iz ztd-a ili idete i šire? i dal se na pismeni još uvijek mogu nositi svi zakoni i materijali kao pomoć? hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav svima!

Ide li tko na ispit u travnju 2011? Prijavio sam ispit za taj rok, no čini mi se da ću imati premalo vremena. Počinjem s učenjem idući tjedan. Zna li tko koliko treba vremena za spremiti ispit?

I ima li tko neka "svježa pitanja" za ispit? Ova na Forumu su iz 2009?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
ima li još jadnika poput mene za ispit u lipnju 2013

 

 

:tikvan:

Molim malo suosjećanja pa da mi netko tko je bio na slušanjima ili je položio odgovori na moja pitanja (u panici sam, imam još mjesec dana do polaganja, ZDT niš ne kužim, a sve ostalo još moram pročitati i naučiti- inače radim odnosno tek sam počela raditi u j.b. uredu- dakle prakse ništa, imamo dvoje male djece i majstore u kući - uz dobru organizaciju možda 2 sata učenja po danu-za moje moždane vijuge - premalo)

 

evo ja sam bila na jednom slušanju, ali to mi nije baš puno pomoglo jer je kandidat rasturala i imala je dosta prakse, pa ne znam kako to izgleda kad odgovara tukan poput mene, jer ja da učim 1000000 godina ovim tempom ne bi tako dobro naučila

evo pitanja:

1. realno da li stignem naučiti ili nemam šanse

2. da li ruše često i zbog čega, mislim ono da li će rušiti zbog 1 pitanja

3. da li postoji šansa da unaprijed saznaš komisiju koja će ti biti, pa da barem dobro prođeš njihova pitanja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija